Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Lokal użytkowy Nurzec

Nurzec, podlaskie

  • 99 286 zł
  • 131 m²
  • 757,91 zł/m²

Zdjęcie

Grupa Property F...

Skontaktuj się

Lokal użytkowy Nurzec

Nurzec, podlaskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

99 286 zł

131 m²

757,91 zł/m²

Lokal użytkowy Nurzec

Zaktualizowane: 20 maja 2026

99 286 zł 131 m² 757,91 zł/m²

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 99 286 zł (757,91 zł/m²)
  • Charakterystyka lokalu: 131 m²
  • Rozkład lokalu: piętro
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 20.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:

1) Prawo własności nieruchomości lokalowej, stanowiącej lokal niemieszkalny numer 2, położonej przy ul. Sportowej 139 lok. 2 w miejscowości Nurzec-Stacja, gm. Nurzec Stacja, powiat Siemiatycki, woj. (...)

Agent

Grupa Property Fizan

32 555 02...

32 555 02 37

32 555 02 37

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Grupa Property Fizan

32 555 02...

32 555 02 37

32 555 02 37

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości